Fallout 76 láká turisty do Západní Virginie

Estimated read time 2 min read

Čas od času se objeví hra, která přesáhne hranice virtuálního světa a dokáže ovlivnit „naši realitu.“ Něco takového se teď daří blížícímu se Fallout 76. Guvernér Západní Virginie a West Virginia Tourism Office oznámili, že se dohodli s Bethesdou a zajišťují více turistických možností spojených se samotnou hrou. Toto nevšední zasazení hry totiž do státu přitahuje fanoušky z celého světa, aby se podívali na ikonické herní lokace.

Pracujeme na propagační strategii, která nabídne fanouškům unikátní kulturní informace o Západní Virginii. V následujících měsících moc rádi přivítáme každého, kdo si přijde prohlédnout náš stát.

West Virginia Tourism Office

Guvernér si tuto situaci taky nemůže vynachválit. Podle něj má Západní Virginie naprosto vše, o co by turista mohl stát. A díky hře se to konečně dozví celý svět.

Turistická kancelář dále říká, že jejich cílem je přivítat každého fanouška v jejich „skoro nebi.“ Bethesda prý byli neskutečně skvělým partnerem už od prvního dne vývoje hry. Díky nim tento horský stát získává na popularitě. Toto partnerství prý začíná přitahovat spoustu potencionálních turistů. A po vydání hry toho bude ještě víc!

Není tak úplně známo, co přesně tato dohoda fanouškům přinese. Bethesda ani  guvernér nechtějí prozradit jediný detail. Důležité je ale říct, že Monthman Museum, které je také jednou z lokací Fallout 76, již teď prodává Fallout plakáty a trička.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.