Fallout 76 Platinum Edice obsahuje vše až na samotnou hru

Estimated read time 2 min read

Najdete zde vše, co můžete chtít. Teda kromě..hry…

Fallout 76 Beta se blíží, takže pokud se chcete zůčastnit, je čas vybrat si, kteoru edici Fallout 76 si koupíte. Na výběr máte hned několik možností:

  • Fallout 76 Standard Edition ($60)
  • Fallout 76 Tricentennial Edition ($80)
  • Fallout 76 Power Armor Edition ($200)
  • Fallout 76 Platinum Edition ($115)

Já bych se rád zaměřil právě na poslední z nich, protože je v ní malý háček. Stojí sice 115 dolarů, neobsahuje však samotnou hru Fallout 76!

Proč je tedy tak drahá? Obsahuje opravdu hodně Fallout 76 předmětů. Najdeme zde sběratelskou krabici, několik concept artů, tři 64 stránkové zápisníky, obrovský plakát mapy (oboustranný!), pohlednice a sběratelskou edici příručky (digitální i fyzickou kopii).

Je velmi důležité toto zmínit, protože leckdo by se mohl nechat „nachytat.“ Na stránkách Bethesdy je tento fakt napsaný hned několikrát, u jiných obchodů to ale může být horší, protože obsah Platinum Edice často neuvádějí. Dobré je taky vědět, že edice Platinum bude dostupná až v prosinci.

Takže! Pokud plánujete nákup hry, dávejte si pozor, jakou edici si kupujete. Tako super-ultra-skvělá varianta sice zní fajn a obsahuje hodně sběratelských předmětů, samotnou hru však nikoli! Nebo pokud vám hru přinese Ježíšek, řekněte mu, ať si dá na tuto edici pozor. Pokud tedy Platinum Edition není zrovna to co chcete.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.