Tvůrce Stardew Valley prozradil tip, kterého si skoro nikdo nevšiml

Estimated read time 2 min read

Eric Barone prozradil velmi zajímavý tip na začátek hry.

Myslím, že běžný hráč Stardew Valley má hned několik rozdělaných her, kde se snaží experimentovat s různými layouty a styly hry. Může se tak lehce stát, že se chytíte do early-game pasti, kde pořád jen darujete věci komunitnímu centru.

Eric Barone proto prozradil velmi zajímavý trik, který mnoho hráčů zřejmě nevědělo. Na svém Twitteru napsal, že ikonka komunitního centra začne velmi jemně blikat, pokud přejedete myší po itemu, který je potřeba darovat.

Podle všeho byla tato nápověda ve hře již od updatu 1.4, ale je to tak malinký efekt, že si jej mnozí ani nevšimli. Je tak možné, že jste do hry vložili stovky hodin a něčeho tak malého si nevšimli.

Komunitní centrum hraje na začátku hry dost podstatnou roli. Dokončení úkolů vede ke zpřístupnění různých oblastí mapy, které mohou být dosti užitečné. Pro první rok farmaření je to tak docela důležitá práce.

Pod nosem hráčů Stardew Valley již proletělo spoustu updatů, kterých si dlouho nikdo nevšiml. Někteří až několik měsíců po updatu zjistili, že kachny umí plavat v rybníku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.