Doom teď běží i na Minecraft ovcích!

Estimated read time 2 min read

Tak tohle jsem nečekal…

Jak k tomu vlastně došlo? Trey Del Bonis nejprve vytvořil Minecraft mod, který dokázal měnit barvu ovcí podle vstupu z videa. První demonstraci provedl na starém memu Bad Apple!! Meme „Bad Apple!!“ je znám tím, že si jej lidé přehrávali tam, kde normálně přehrávání videa nečekáte. Takže něco velmi podobného, jako když v dnešní době už běží Doom snad na úplně všem (třeba těhotenském testu).

Dalším krokem bylo samozřejmě dát na barevné ovce nějaký ten Doom gameplay. Pokud by originální záběry nebyly přehrávány současně s pohybem ovcí, možná byste hru vlastně ani nepoznali. I přes tento fakt je to však velmi pozoruhodný výkon a myslím, že herní svět je zase o něco barevnější.

A teď pozor! Pokud jste si ještě video nepustili, mám pro vás malé překvapení. Většinu videa se totiž nebudete dívat jenom na podivný Doom gameplay. Ve skutečnosti je velká část videa věnována videu Never Gonna Give You Up, které zná už snad celý internet. Je to vlastně mnohem působivější, protože Rick Astley na ovčí vplně vypadá vlastně docela rozpoznatelně. Prostě si pusťte video a nechte se unášet na vlnách podivna.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.