Rocksteady potvrzuje novou Suicide Squad hru

Estimated read time 2 min read

Rocksteady odhaluje svůj nový projekt.

Po dlouhé době konečně víme, na čem vlastně Rocksteady právě pracuje. A nejedná se o Superman hru! Jde vlastně o úplný opak. Studio se právě teď zaměřilo na ne tak úplně hrdinský Suicide Squad.

Oznámení přišlo prostřednictvím tweetu s obrázekm Supermana. Křížek na jeho hlavě zřejmě značí, že bude našim nepřítelem právě on. To zní jako docela dobrý nápad. Možná lepší, než hrát opravdu za Supermana. Řekněme si to narovinu, to by bylo moc OP. Na obrázku je však divně fialový Superman. To může značit, že se vlastně nejedná o opravdového hrdinu a nebo jen grafický tým využil trochu moc fialové.

O další práci týmu Rocksteady se už dlouho vedou dohady a detailů bylo málo. Jejich posledním počinem byl Arkham VR (2016) a poslední plnou hrou Arkham Knight o rok dříve. Netrvalo to dlouho a začaly se šířit pověsti o Supermanovi. Ty však nakonec utnul spoluzakladatel Sefton Hill. Studio poté začalo nabírat lidi pro „velmi očekávanou AAA hru.“

Další velkou otázkou je, jak se vlastně bude tento Suicide Squad hrát. Už dlouho se totiž spekuluje, že další Rocksteady hrou bude live service. Tím se myslí něco ve stylu Fortnite nebo Destiny 2. Když si vezeme, že Suicide Squad je vlastně tým několika lidí, multiplayerový záměr už nevypadá tak nereálně. Ikdyž já osobně bych upřednostnil opět něco ve stylu Arkham her.

Všechny tyto spekulace snad potvrdí nebo vyvrátí Rocksteady 22. srpna na DC eventu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.