Amnesia: A machine for Pigs a Kingdom New Lands zdarma!

Estimated read time 2 min read

Obě hry si vyzvednete na Epic Games Storu.

Je tu další sobota a to znamená další kolo her zdarma na Epic Games Storu! Tentokrát je výběr dost pěkný. Odnést si můžete Amnesia: Machine for Pigs a Kingdom New Lands.

Amnesia: A Machine for Pigs se od svého předchůdce v některých věcech docela liší. Po odstranění mechaniky psychického zdraví se ze hry stala spíše exploration hra. Tento díl bohužel neměl tak velký úspěch jako The Dark Descent (ikdyž je také dost povedený), ale to je především proto, protože se zkrátka nejedná o tak děsivý horor, jaký nám připravil první díl. Je však docela možné, že po tomto free weekendu se zájem o Machine for Pigs zvedne. A když už mluvíme o Amnesii, nezapomeňte, že nový díl Amnesia: Rebirth vychází už 20. října.

Kingdom New Lands je trochu jiná záležitost. Hrajete za šlechtice, sbíráte penízky, najímáte sluhy, stavíte svou pevnost a přežíváte noční útoky monster. To vše navíc ve 2D světě! Pokud jste hru nikdy neviděli, věřte mi, že vás na pár hodin nepustí.

Obě hry můžete na svůj účet získat do 22. října. Poté se EGS přepně do Halloweenového režimu a připraví hezkou dávku tématických her.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.