Call of Duty: Black Ops – Cold War má už v betě cheatery

Estimated read time 2 min read

Cheaty už v betě?

Je to docela smutné. Představte si, že dostanete pozvánku do bety Call of Duty: Black Ops – Cold War a zjistíte, že po serverech se už teď prohánějí cheateři. Přesně tak! Je tu nové Call of Duty a to znamená, že další PC hráči chtějí ničit zábavu všem ostatním.

Cold War beta je teď otevřená všem a to znamená, že do hry přišli i ti, kdo si chtěli vyzkoušet svůj podvodný software ještě před oficiálním vydáním hry. Na internetu můžete najít hned několik záběrů lidí, kteří aktivně používají cheaty. Konzoloví hráči na to reagují vlastně docela jasně – vypínají crossplay.

Crossplay je skvělá věc. Populace hry upadá mnohem pomaleji, zlepšuje se skill-based matchmaking a odbourává bariéry mezi platformami. Je tedy dost smutné vidět, že tak skvělá vlastnost bude kvůli pár lidem naprosto nevyužita. Něco podobného se stalo už v Modern Warfare.

Jakmile beta skončí, bude vše vymazáno a cheateři tak nezískají vlastně vůbec nic. Hra však může utrpět velkou ztrátu hráčské důvěry. Doufám tedy, že Treyarch v průběhu bety získá potřebné informace k tomu, aby se při oficiálním vydání tato situace neopakovala.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours
  1. 1
    AdwariN

    keď som videl titulok, pomyslel som si, že to je super, že už v bete si ľudia chatujú medzi sebou 😀

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.