Získejte každý den malou hru zdarma po celý rok 2019!

Estimated read time 2 min read

Meditations Launcher stáhne každý den jednu malou indie hru zcela zdarma!

Rami Ismail, spoluzakladatel společnosti Vlambeer, oznámil nový launcher, který vám na každý den po celý rok 2019 stáhne jednu malou indie hru zcela zdarma.

Launcher nese název Meditations, stáhnout si jej můžete zde. Dohrání každé hry zabere okolo 10 minut. Samotný vývoj těchto her zabral asi 6 hodin. Meditations FAQ popisuje každou z těchto her jako „malou, experimentální a minimalistickou.“ Každá bude k dispozici pouze 24 hodin. Vám stačí jen si launcher nainstalovat a on pak automaticky o půlnoci stáhne novou hru sám.

Ismail říká, že hry se budou různit. Zahrát si budeme moct malé zvídavé puzzle hry, náročné plošinovky nebo velmi osobní hry o životě a smrti. První ze stažených her je Tempres. Princip je velmi jednoduchý, jde jen o mačkání mezerníku a sledování, jak se postupně plní metr. Je to až symbolické, protože tato hra prý původně inspirovala celý Meditations projekt. Proto asi byla vybrána jako první.

Celý nápad za projektem Meditations se mi opravdu moc líbí. Indie hry mám rád, protože nikdy nevíte, na jaký skrytý skvost narazíte. Díky Meditations si tedy budu moct zahrát hry, ke kterým bych se normálně vůbec nedostal. 10 minut na odreagování si určitě najde každý z nás, tak proč nezkusit nějakou malou indie hru?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.