Žena tvrdí, že jí League of Legends ukradlo vzhled!

Estimated read time 2 min read

Co myslíte?

Žena jménem Stephanie tvrdí, že League of Legends postava Seraphine vypadá úplně jako ona! V základu její stížnosti stojí především to, že měla v roce 2019 krátký vztah se zaměstnancem Riotu a ten podle ní zneužil jejich vztah k tomu, aby Riot vytvořil fiktivní K/DA pop star.

Riot všechna tato obvinění odmítá.

Seraphine vznikla naprosto nezávisle v našem studiu a není založena na žádné osobě. Navíc tento zaměstnanec odešel z Riotu asi před rokem a pracoval na pozici, kde v žádném případě neměl slovo v procesu designu.

Stephanie na svou obranu však posílá screenshoty konverzací s již zmíněným přítelem. Dále říká, že se spolu potkali asi jen 2x a zbytek svého času hráli společně League of Legends. Celý vztah trval asi 3 měsíce. V průběhu té doby jí přítel říkal o svých nápadech na skiny na její oblíbenou postavu – Ahri. Hlavně tedy Ahri, která vypadala jako Stephanie. Při prohlídce budovy Riotu jí pak dal ilustraci, kde byla vyobrazena právě jako Ahri. Vzhledem k tomu, že se spolu tehdy ještě moc neznali a vztah se ubíral podivným směrem, rozhodla se, že by se měli rozejít.

Když však přišlo září tohoto roku, Stephanie si vzpomněla na něco, co jí tehdy přítel řekl. Slíbil jí totiž, že na její narozeniny vyjde K/DA překvapení. A to byl přesně ten den, kdy se objevila zmíněná ilustrace Seraphine.

Riot však všechny tyto obvinění popírá a stále tvrdí, že jde pouze o náhodu. Je velmi těžké říct, jestli Stephanie se svou stížností uspěje. Případ chce postavit především kvůli narušení soukromí. To by sice uspět mohlo, ale bojím se, že vše skončí pouze u tvrzení proti tvrzení.

Další články:

Další články autora:

2Comments

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.