Žena tvrdí, že jí League of Legends ukradlo vzhled!

Bulvár Zajímavosti

Co myslíte?

Žena jménem Stephanie tvrdí, že League of Legends postava Seraphine vypadá úplně jako ona! V základu její stížnosti stojí především to, že měla v roce 2019 krátký vztah se zaměstnancem Riotu a ten podle ní zneužil jejich vztah k tomu, aby Riot vytvořil fiktivní K/DA pop star.

Riot všechna tato obvinění odmítá.

Seraphine vznikla naprosto nezávisle v našem studiu a není založena na žádné osobě. Navíc tento zaměstnanec odešel z Riotu asi před rokem a pracoval na pozici, kde v žádném případě neměl slovo v procesu designu.

Stephanie na svou obranu však posílá screenshoty konverzací s již zmíněným přítelem. Dále říká, že se spolu potkali asi jen 2x a zbytek svého času hráli společně League of Legends. Celý vztah trval asi 3 měsíce. V průběhu té doby jí přítel říkal o svých nápadech na skiny na její oblíbenou postavu – Ahri. Hlavně tedy Ahri, která vypadala jako Stephanie. Při prohlídce budovy Riotu jí pak dal ilustraci, kde byla vyobrazena právě jako Ahri. Vzhledem k tomu, že se spolu tehdy ještě moc neznali a vztah se ubíral podivným směrem, rozhodla se, že by se měli rozejít.

BANNER_WEB2.jpg

Když však přišlo září tohoto roku, Stephanie si vzpomněla na něco, co jí tehdy přítel řekl. Slíbil jí totiž, že na její narozeniny vyjde K/DA překvapení. A to byl přesně ten den, kdy se objevila zmíněná ilustrace Seraphine.

Riot však všechny tyto obvinění popírá a stále tvrdí, že jde pouze o náhodu. Je velmi těžké říct, jestli Stephanie se svou stížností uspěje. Případ chce postavit především kvůli narušení soukromí. To by sice uspět mohlo, ale bojím se, že vše skončí pouze u tvrzení proti tvrzení.

2 thoughts on “Žena tvrdí, že jí League of Legends ukradlo vzhled!

  1. Upřímně ta postava se jí vůbec nepodobá 😆maximálně tím že jsou obě ženy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *