FIFA 21 vám ukáže, kolik jste ve hře utratili peněz

Estimated read time 2 min read

Někteří se možná budou divit.

EA přidávají do FIFY 21 novinku nazvanou Playtime. Ta dovolí hráčům vidět a více kontrolovat, kolik ve hře tráví času a utrácejí peněz. Jedná se o nastavení ve stylu rodičovské kontroly, kde si hráči můžou řadu věcí limitovat.

FIFA Playtime vám dá více kontroly nad tím, kolik času jste strávili hraním a dovolí vám nastavit vlastní limity. Můžete si vybrat, kolik her chcete maximálně odehrát a kolik peněz ve hře chcete utratit.

Na první pohled se může stát, že FIFA chce chránit hráče před sebou samotným. To však není tak úplně pravda. Nikdo vám totiž nebrání si svůj limit kdykoli přepsat. Tento nástroj má sloužit spíše k tomu, ať si hráč prohlédne své statistiky.

Na stránkách FIFY se píše úplně to samé. Při překročení limitu dostanete zkrátka varování, že byste si možná měli dát pauzu. Jak se k něčemu takovému postavíte je však zcela na vás.

FIFA Playtime je doprovázeno mobilní a webovou aplikací. Obě dvě jsou už teď dostupné. Načasování této novinky je však dosti zvláštní vzhledem k tomu, že EA momentálně čelí několika obviněním kvůli loot boxům. Snaží se tak EA zmírnit škody?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.