Borderlands 3 cover pořád skrývá neobjevená tajemství

Estimated read time 2 min read

Gearbox říká, že jsme toho ještě spoustu neodhalili.

Už je to nějaký ten pátek, co Gearbox zveřejnili první náhled Borderlands 3. Hráči v něm však stále nacházejí nové zajímavosti a reference. Mysleli jsme si, že víc už toho snad nenajdeme, to jsme se ale spletli. Vývojáři řekli, že jsme toho stále ještě hodně neodhalili. Aby komunitu trochu postrčili, nahráli na internet ten stejný obrázek v opravdu velkém rozlišení. Řekli, že čas máme do 1. května.

Obrázek má rozlišení 4417×5528, prohlédnout si tedy můžete opravdu každý detail. Třeba minulý týden byl objeven kód, který poukazuje na návrat Destroyera. Nutno podotknout, že tento kód se na původním obrázku nenecházel. Problém ale je, že čím víc toho najdeme, tím více otázek máme. A odpovědí je hodně málo. A přesně o to Gearboxu prý šlo. Tyto nápovědy vás mají držet v napětí až do konečného gameplay odhalení.

„I přes velkou vynalézavost naší skvělé komunity, některé otázky zůstávají stále nezodpovězeny. Kdo jsou Vault Hunters nebo Calypso Twins? Jak sakra zbraním narostly nohy?!“ píší vývojáři.

„Moc se těšíme, až na všechny tyto otázky odpovíme při odhalení Borderlands 3 gameplaye. To se odahraje 1. května a určitě jej nesmíte minout! Poprvé uvidíte Borderlands 3 v celé své kráse a poslechnete si komentář vývojářů.

Samozřejmě nemusíte nikam jezdit, vše bude vysíláno živě na Twitchi. Vysílání začně 1. května někdy kolem 7. hodiny večerní.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.