Zaklínač od Netflixu vyjde koncem roku 2019

Estimated read time 2 min read

Těšíte se na Zaklínače od Netflixu?

Jste fanoušky Zaklínačských příběhů? Tak to vás možná potěší, že chystaný seriál od Netflixu by se měl dostavit někdy v posledních 3 měsících roku 2019. Informovalo o tom vedení Netflixu při oznamování nových titulů pro tento rok.

Seriál bude založen na původních knihách a hlavní roli v něm si zahraje Henry Cavil. Tato televizní serie tedy nebude následovat herní zpracování. Všichni ale doufají, že se v seriálu alespoň nějakým způsobem objeví reference na skoro až ikonické scény RPG žánru.

Na Netflixu je zatím jenom dočasný popis, který říká asi tohle: „Geralt, zaklínač a lovec mutantů, se snaží najít své místo ve světě, kde jsou lidi někdy mnohem horší, než samotné příšery.“ To nám sice nic moc neřekne, ale zatím to musí stačit. Na obrazovce prý uvidíme i další oblíbené postavy, jako Ciri, Yennefer nebo Triss.

Sapkowski se na projektu samozřejmě taky podílí. Na oznámení v roce 2017 tehdy řekl: „Jsem nadšený, že Netflix bude pracovat na adaptaci mých příběhů a při tom se držet původního materiálu a témat, která jsem tak dlouho psal. Moc se těším na naši spolupráci a na to, jak všechny postavy přivedeme k životu.“

Na finální produkt si ještě budeme muset chvíli počkat, ale já vkládám do Netflixu docela velké naděje.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.