Prince of Persia byl opět odložen

Estimated read time 2 min read

Prince Of Persia se znovu odkládá.

Ubisoft svůj remake hry Prince Of Persia: The Sands Of Time opět odložil. I po minulém odložení se rozhodli, že hra potřebuje stále ještě trochu doladit. Kdy se hry dočkáme však tentokrát raději neřekli. To mě ovšem přivádí na myšlenku, že to bude až za dlouho.

První zpoždění nastalo samozřejmě kvůli globální pandemii. V roce 2021 to zatím nevypadá o moc lépe a nikdo vlastně neví, kdy se věci vrátí zpět do normálu. Vývojáři se tak bojí oznamovat nové projekty a data vydání, když ani neví, co se bude dít následující den. Mezi ně patří i Ubisoft, kteří tentokrát raději žádné datum nestanovili.

Remake této oblíbené hry z roku 2003 byl oznámen minulý rok v září. Vývojáři by chtěli využít stávající Assassin’s Creed engine. To se vlastně docela hodí, protože celá AC serie má kořeny pevně právě v serii Prince Of Persia. Remake by měl překvapit mnohem lepší grafikou, motion capture animacemi a předělanou kamerou. Navíc se jedná o první hru, kterou vedou studia v Indii.

Datum vydání tedy zatím neznáme. Víme však, že až hra konečně dorazí, bude sedět jako exkluzivita pro Epic Games a a Ubisoft Store.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.