Zatím největší Cuphead update přidává spoustu novinek

Estimated read time 2 min read

Nové animace a tajný boss!

Cuphead, plošinovka vymodelovaná ve stylu 30. a 40. let, se dočkal překvapivého free updatu. Do hry byly přidány nové animace, možnost zvolit si postavu, více jazyků a pár dalších věcí. Vývojáři MDHR říkají, že to je zatím ten největší patch a vezme hru do fáze 1.2.

Hráči mají nyní možnost zahrát si singleplayer i za Cupheadova bratra Mugmana. Ten byl zatím k dispozici pouze jako sekundární postava při hraní co-op modu. Přidána byla i podpora 11 dalších jazyků. Studio prý přivedlo spoustu odborníků, kteří hru přeložili třeba do čínštiny nebo japonštiny.

Cuphead a Mugman mají nyní hned několik nových animací na začátku souboje. I jiným postavám byly přidány nové animace. V poslední řadě jsou tu taky nějaké opravy bugů.

Není nic divného, že seznamy herních novinek většinou končí slovy „a spoustu dalšího!“ Tentokrát to ale vypadá, že se za tím skutečně může skrývat i něco dalšího. Uživatel Redditu Electoon si všiml, že do hry byl prý přidán nový tajný boss.

Několik bossů má prý tajnou sekvenci, která umožní vidět nové útoky. Ve hře je toho prý víc, než nám studio říká.

Řeč je hlavně o tajném „ředkvičkovém“ bossovi. Na Cuphead Wiki se píše, že původně ve hře měl být, nakonec jej ale nepoužili. Teď to vypadá, že je možná znovu aktivní. Na Youtube se objevilo pár videí, kde se nachází točící ředkvička. A víte co? Ani bych se tomu nedivil.

Až seberu všechnu svou odvahu, možná si Cuphead zase zahraju.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.