Zahrajte si Outriders na několik dní zdarma

Estimated read time 2 min read

Square Enix láká do hry Outriders nové hráče.

Outriders se ve svém žánru určitě neztratí, protože se jedná o poměrně slušnou hru, která alespoň na pár dní zabaví. Bohužel však musím říct, že studio People Can Fly má za sebou již mnohem lepší kousky a Outriders je tak spíše slabším přírůstkem do jejich herní rodiny. Odpovídají tomu i statistiky na Steamu, které při vydání vyskočily na 125 tisíc hráčů a o měsíc později už hru hrálo jen něco málo přes 2 tisíce jednotlivců. Do toho však nejsou počítány statistiky na konzolích a Game Passu.

Outriders však nestojí na místě a hra se stále rozrůstá. Zrovna teď je již velmi blízko vydání nového rozšíření Worldslayer, které přidá nové lokace, zbraně a zajímavý endgame obsah. Square Enix se teď do hry snaží nalákat nové hráče a na Steamu proto nabízí hru na další tři dny úplně zdarma. Až do 23. června stačí pouze zaskočit na obchod a hru spustit.

Pokud vás nakonec hra Outriders zaujme, všechen již dosažený postup se vám přenese i do koupené hry. Pokud jste si navíc již dříve vyzkoušeli Outriders demo, můžete začít tam, kde jste kdysi přestali.

Outriders teď pořídíte ve slevě za 22 euro, což je zatím ta největší sleva, jakou jsme na tuto hru viděli.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.