Žádost o ruku v novém Spider-Manovi! Easter egg se smutným koncem

Estimated read time 2 min read

Už jste hráli nového Spider-Mana? Pokud ano, mohli jste si všimnout zajímavého easter eggu s žádostí o ruku. Za touto zajímavostí je však skryto mnohem víc!

Fanoušek pavoučího superhrdiny chtěl požádat svou přítelkyni o ruku skrz novou hru. Nevyšlo to v šak úplně podle plánu.

Celý příběh začíná již v květnu 2018. Tyler Schultz poslal přes Twitter velkou prosbu přímo do studia Insomniac Games, které stojí za novým Spider-Manem. Chtěl se pomocí hry zasnoubit se svou přítelkyní. Po chvíli vyjednávání vývojáři opravdu souhlasili. Přecejen, kdo jiný by mohl pomoci mladé lásce než práve Spider-Man?

Hra nakonec vyšla minulý týden a opravdu obsahovala easter egg – nápis „Maddie, will you marry me?“ vyvěšený před divadlem. Nastal však problém. Schultz tvrdí, že přítelkyně se s ním rozešla pár týdnů před oficiálním vydání hry.

Zničený mladík se rozpovídal v Youtube videu o tom, že jeho přítelkyně Madison, které byl vzkaz adresován, se s ním rozešla těsně před tím, než jej mohla dostat. Chvíli po rozchodu poté začala chodit s jeho vlastním bratrem! Schultz uvedl pro server Kotaku, že tento nápad s žádostí o ruku zvažoval již dlouho. Chtěl, aby to bylo opravdu velké a nezapomenutelné, aby o jejich lásce slyšelo spoustu lidí. A pak ho to napadlo. Vložit svou žádost do hry. A rovnou do jedné z největších!

Schultz si dále velmi pochvaloval lidi z Insomniac Games, protože celou záležitost s ním vyřešili v klidu a byli otevření jeho návrhům. Společná dohoda byla hotová ve velmi krátkém čase.

Příběh však pokračuje!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.