Weedcraft Inc – nový simulátor pěstování marihuany

Estimated read time 2 min read

Devolver Digital oznámili novou hru Weedcraft Inc – simulátor pěstování a prodávání marihuany.

Podívat se můžete na první trailer, ve kterém se střídají ukázky hry a záběry z reality. Uvidíte politiky mluvící o legalizaci marihuany nebo celebrity, jako Elon Musk, který si vyzkoušel kontroverzní narkotikum přímo v televizi. Všechny tyto záběry působí umělecky velmi dobře, avšak o hře se díky nim nic moc nedozvíme. Devolver tedy do popisu videa přidali dlouhý odstavec, kde popisují, co od hry můžete čekat.

Weedcraft Inc prozkoumává celý byznys pěstování a prodávání marihuany v Americe. Ponoříte se do složitého systému vztahů Ameriky s touto drogou. Hráči se budou muset starat o své omezené zásoby a dobře s nimi nakládat. Dále se taky budete muset starat o její distribuci mezi klienty. Nechybí ani křížení různých odrůd rostlinek, aby vznikly nové unikátní kombinace. To vše budou mít na starost vaši vlastní zaměstnanci.

Devolver chtějí opravdu zdůraznit otázky legalizace marihuany. S rostoucí klientelou budete muset o svůj obchod bojovat víc a víc. Můžete vyvíjet nátlak na politiky nebo zaplatit složkám zákona, aby se dívali jiným směrem. Každá postava ve hře bude mít svou unikátní charakteristiku. Jedno špatné rozhodnutí vás bude stát spoustu peněz a v krajních případech celý obchod!

Už jsme viděli hodně „pěstovacích“ simulátorů, tenhle ale vypadá obzvlášť slibně. Celý se odehrává ve 3D světě, kde si můžete vybudovat své drogové impérium od garáže až po velmi strukturovanou síť obchodů. Nejde o kompletní sandbox, určitá forma příběhu tady je. Prozkoumáte různorodé postavy a jejich životní situace.

Weedcraft Inc nevypadá na pouhou další Tycoon hru. Tento kousek se přímo obouvá do některých politických a sociálních otázek. Jak to celé dopadne se podíváme někdy v roce 2019, kdy Weedcraft Inc vyjde na PC.

Na trailer se můžete podívat zde:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.