Razer představuje svůj nový herní router

Elektro

Razer má prsty opravdu všude. Ať už hledáte novou klávesnici, myš, mikrofon nebo třeba herní mobil, jednou z vašich možností bude Razer. A teď by se chtěli vydat ještě dál a proto nedávno oznámili svůj nový router, zaměřený právě na hráče.

Router Sila otevírá firmě Razer úplně nové pole působnosti. A všem zeleným fanatikům dává možnost si koupit zase něco nového. Jedné se o třípásmový router 802.11ac, jehož dělení si můžeme představit nějak takto:

  • 802.11n 2.4GHz: až 400 Mbps
  • 802.11ac 5GHz-1: až 1 733 Mbps
  • 802.11ac 5GHz-2: až 866 Mbps

Po sečtení všech těchto hodnot se dostanete na rychlost až 2 999 Mbps. Ne že byste mohli realně takto rychlosti kombinovat do jednoho ultra rychlého připojení, je to ale zajímavý fakt.

BANNER_WEB2.jpg

Zajímavá je taky možnost “smíšeného síťování” (mesh networking, volně přeloženo). To je na poli klasických zařízení docela novinka. Razer říká, že zákazníci budou moci kombinovat 2 Sila routery na zrychlení pokrytí Wi-Fi až v dosahu 500 m2.  To je důvodem, proč má dvě 5Ghz pásma.

Router bude používat velmi adaptivní inspekci paketů a učit se podle nich. Umožní uživatelům zvolit si  prioritu zátěže pro jednotlivé aplikace a zařízení v síti, jako mobilní telefony, chytré televize, počíteče nebo konzole. Dále bude obsahovat automatickou detekci konzolí PlayStation, Xbox a Switch, aby hráči nebyli rušeni problémy s připojením. Toho se dá využít skutečně naplno při streamování. Razer říká, že router bude obsahovat “one touch” gaming mod, který automaticky rezervuje šířku pásma pro hraní.

Jako u zařízení jiných zanček, i Sila obsahuje vestavěný switch pro kabelové připojení, využít však můžeme jen tři LAN porty a jeden WAN port. Má také USB 2.0 a USB 3.0 pro připojení tiskárny nebo třeba úložných zařízení.

Nový Razer router bude k dispozici 10. října za cenu přibližně 5 500 Kč.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *