Warcraft 3 Reforged se stal nejhůře hodnocenou hrou

Estimated read time 2 min read

Žebříčku nejhorších her teď kraluje Warcraft 3 Reforged.

Warcraft 3 Reforged má momentálně nejhorší hodnocení na Metacritic. Se svým score 0.5 sedí úplně na konci žebříčku. Tento rekord dříve držela hra Day One: Garry’s Incident, jenže po několika dobrých recenzích se její score zvedlo z 0.4 na 0.7. Jen pro srovnání, třeba Metal Gear Survive si z Metacritic odnáší hodnocení 1.2.

Recenze nejsou vůbec dobré a uživatelé kritikou nešetří. Podle některých je Warcraft 3 Reforged nejhorším remasterem v historii remasterů. Jiní si stěžují, že je Blizzard nutí stáhnout 30 GB update, o který vůbec nestojí. Jeden hráč si dokonce všiml, že v uživatelských podmínkách je odstavec, který dává Blizzardu výhradní právo na jakoukoli vytvořenou custom hru.

Je už docela jasné, že Blizzard tentokrát hodně přestřelil. Cenovka 40 dolarů určitě neodpovídá tomu, co za ni hráči dostali.

Největším skandálem je určitě to, že Blizzard nutí hráče updatovat jejich existující kopie Warcraftu na novou verzi. Když se na hru však podíváte, zjistíte, že se vlastně ani tak moc nezměnilo a s tím mají někteří hráči velký problém. HD verze textur mnohdy ani nepůsobí pěkně a někdy je nepoznáte vůbec.

Blizzard poslední dobou potřebuje něčím zaujmout, ale vypadá to, že Warcraft 3 Reforged jim moc nepomůže.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.