Další AMD promo nabídne opravdu zajímavé hry

Estimated read time 2 min read

AMD přidá ke svým kartám další zajímavé hry.

Pokud jste si nevšimli, nejnovější „Raise the Game“ promo od AMD před pár dny skončilo. Pořád dostanete tři měsíce zdarma na Xbox Game Pass, ale už žádné hry zdarma. Co nás tedy čeká dál? Vypadá to, že další akce Raise the Game je už teď na spadnutí. V nabídce se objevuje hned několik zajímavých her.

Pořád se můžete podívat na podmínky minulé akce na této stránce. Všimněte si, že stránka uvádí: „Pouze pro všechny nákupy od 30. září 2019 do 27. ledna 2020 nebo do vyprodání zásob. Kupón musí být použit do 29. února 2020.“

Když tato akce ještě běžela, AMD dávalo na výběr mezi Borderlands 3 a Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint pro všechny nákupy vybraných GPU. Podle uniklých informací se chystá už další promo, které věci trochu osvěží. V nabídce bude třeba Monster Hunter World: Iceborn nebo Resident Evil 3. A když jsem řekl, že v nabídce budou zajímavé hry, nemusí to být nutně jen v dobrém slova smyslu, protože se bude nabízet i Warcraft 3: Reforged, který u hráčů sklidil velkou vlnu kritiky.

Když se podíváte na uniklý obrázek, můžete vidět, že každý, kdo si koupí grafiku ze serie 5700, dostane i Monster Hunter World: Iceborne, Resident Evil 3 a 3 měsíce Xbox Game Pass. To je určitě velmi lákavá nabídka.

Zajímavé je, že zrovna nedávno vydaná 5600 XT v seznamu úplně chybí. Očekávám, že do seznamu bude přidána hned po startu této akce. Je totiž docela možné, že se promo začalo plánovat ještě před vydáním 5600 XT a tím pádem v seznamu zatím není.

Vypadá to, že tato akce bude platit na nákupy od 4. února 2020 do 25. dubna 2020.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.