Nový Mortal Kombat dostává zelenou!

Estimated read time 2 min read

Ať už jde o herní scénu nebo televizi, Mortal Kombat určitě nekončí!

Zdá se, že se producenti z NetherRealm snaží poukazovat na nový díl Mortal Kombat. A taky to vypadá, že univerzu se opravdu daří, protože potvrzen byl i sequel nového filmu.

O Mortal Kombat 12 se zmiňuje Jonathan Anderson, který na Twitter přidal obrázek s množstvím předmětů s odkazy na serii. Na kousku monitoru jde vidět i údajný email, který píše o netrpělivých fanoušcích. A samozřejmě, jeden z obrázků na monitoru se jmenuje i „MK12_Mast.“

Z toho všeho se dá tedy usoudit, že Mortal Kombat 12 je skutečně na cestě. Anderson sice obrázek zase rychle odstranil, ale všichni už teď moc dobře ví, že přesně takhle NetherRealm rád teasuje nové hry.

K tomu jsme se navíc dozvěděli, že Jeremy Slater pracuje na filmu Mortal Kombat 2. Slater je ve svém oboru již dobře zběhlý – pro Marvel režíroval Moon Knight, své slovo měl na Umbrella Academy a vytvořil televizní serii The Exorcist. První díl novodobého Mortal Kombat zanechal ve fanoušcích vcelku dobré dojmy. Je určitě lepší než staré filmy, ale to asi zrovna moc neříká. Tak se snad máme na co těšit!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.