Vyzvedněte si všechny tři BioShocky úplně zdarma!

Estimated read time 2 min read

Celá kolekce je zdarma až do 2. června.

Epic Games Store nás i tento týden překvapil skutečně pěkným dárkem v podobě BioShock: The Collection. Jak už asi název napovídá, jde o balíček všech tří BioShocků v jednom.

Jako první je tu BioShock Remastered z roku 2016. Jde o update nyní již 15 let staré hry. Pokud jste ji ještě nehráli, věřte mi, že přicházíte o hodně. Nyní tak máte šanci vyzkoušet si souboj proti ikonickým herním záporákům a prozkoumat legendární město pod hladinou moře úplně zdarma. I v dnešní době hra působí pořád atraktivně.

Součástí balíčku je i BioShock 2 Remastered, který nám všem připomíná, že i když se věci zdají být špatné, může to být ještě mnohem horší. Hra se sice nestala tak velkou legendou jako její předchůdce, ale i tak si u fanoušků stojí velmi dobře. Jako poslední je tu pak BioShock Infinite, který přichází se zajímavou změnou prostředí. Všechno se to pak ale nějak sesune do velké filozofické slátaniny, ze které vlastně není úniku.

Určitě proto tuto šanci využijte a vyzkoušejte si alespoň originální díl. Jestli vás hra nadchne, určitě nebudete zklamaní ani z dílu druhého. Infinite je také kvalitním nástupcem, ale pokud již budete z toho všeho unavení, vůbec se nemusíte cítit špatně, když si hru odložíte na později. Je to jen na vás.

Celá BioShock kolekce bude na EGS zdarma až do 2. června. Giveaway na příští týden se již teď chystá a pokud bude pokračovat jako posledních několik týdnů, určitě se máme na co těšit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.