Blue Box Studios ujišťují, že na Abandoned stále pracují

Estimated read time 2 min read

Blue Box tvrdí, že hra je pořád ve vývoji, ale museli posunout datum vydání.

Blue Box Studios již dlouho pracují na hře Abandoned, která má do jisté míry jít ve stopách legendárního Silent Hill. Objevují se však spekulace, podle kterých je hra už dávno zrušená. Studio se však těmto spekulacím brání.

Jako olej do ohně teď působí fakt, že vývojáři smazali téměř všechny tweety, které se o hře zmiňují. Smazali hlavně i ten, kde tvrdili, že brzy vydají hratelné demo. Ještě více lidí proto začíná věřit, že hra ve skutečnosti neexistuje. Vývojáři o den později zareagovali s tím, že na hře stále pracují, ale museli pouze posunout své plány na vydání.

O hře toho taky vlastně moc nevíme. Blue Box Studios říkají, že odhalení hry bude „Realtime Experience,“ což možná ukazuje na nějakou formu hratelného traileru. Tento trailer však bude pravděpodobně dostupný pouze na PS5. Vývojáři také říkají, že PC verze pravděpodobně vypjde na Epic Games Store a ne na Steamu.

Tohle určitě není poprvé, co Blue Box musí vysvětlovat své podivné chování okolo hry Abandoned. A určitě si vzpomínáte na rok 2021, když si všichni začali myslet, že Abandoned je ve skutečnosti oživení zrušeného Silent Hill projektu od Kojimy. Studio pak velmi tvrdě prosazovalo, že s Kojimou, Konami nebo serií Silent Hill nemá nic společného.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.