FromSoftware konečně potvrdil návrat Dark Souls serverů

Estimated read time 2 min read

Dark Souls servery budou možná už brzy zpátky online!

Po měsících spekulací a nepotvrzených oprav jsme se konečně dočkali toho, že FromSoftware potvrdil návrat Dark Souls serverů zpět do online stavu!

Začátek tohoto příběhu se datuje na start roku 2022, kdy vývojáři našli velmi závažnou bezpečností chybu na PvP serverech všech Dark Souls her pro PC. Servery proto musely být vypnuty. Bandai Namco i FromSoftware tehdy řekli, že servery zůstanou vypnuté až do vydání Elden Ring a všechno bude velmi brzy opraveno. To se však ještě do dnešního dne nestalo.

Začátkem tohoto měsíce přišla malá naděje, když jeden uživatel Redditu tvrdil, že má přímo z důvěryhodného zdroje potvrzeno, že oprava serverů bude velmi brzy hotová. To se teď zřejmě potvrdilo i oficiálně. Serveru PC Gamer to v emailu potvrdil přímo FromSoftware.

Momentálně již pracujeme na obnově online serverů pro serii Dark Souls na PC. Všechny hry plánujeme hned po opravě problému postupně vrátit zpět online. Další informace poskytneme, jakmile bude znám časový rámec. Rádi bychom poděkovali všem hráčům za trpělivost.

FromSoftware

Zatím tedy sice nevíme, kdy vlastně budou hry zpátky online, ale alespoň víme, že se na tom pracuje. Taky se zdá, že to nebude všechno najednou, ale postupně (pravděpodobně počínaje DS3). Je ale dobré vědět, že proces je už tak daleko, aby nám FromSoftware a Bandai konečně něco o situaci řekli.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.