Vyzvedněte si Borderlands 3 zdarma!

Estimated read time 2 min read

Máte čas do 26. května.

Poslední hra zdarma na Epic Games Storu byla docela velká a tento týden je to snad ještě lepší! Už dneska si můžete vyzvednout velmi úspěšné Borderlands 3 úplně zdarma.

Věděli jste, že Borderlands 3 je už tři roky stará hra? Přitom se zdá, že jsme o jejím vydání psali snad teprve včera. Nejde tak o nějakou velkou novinku, ale ve svém čase hra úspěch rozhodně měla. Stala se třeba nejrychleji prodávající se hrou vydavatele 2K Games. Již za 5 dní od vydání bylo prodáno 5 milionů kopií a dnes je toto číslo už na 15 milionech! Hra také odstartovala úplně novou serii – Tiny Tina’s Wonderlands. A není divu, že i tento titul daleko předčil očekávání 2K.

Na začátku to však nebylo tak růžové. Někteří hráči si po čase stěžovali, že hra trochu zaspala dobu a její humor místy působí spíše nepatřičně. To však v té velké záplavě zbraní, výbuchů a nepřátel působilo jako maličkost.

Ať už vidíte Borderlands 3 jako úspěch či jako propadák, takto dobrou nabídku jde jen těžko odmítnout. Pokud si hru chcete na svůj účet přidat, máte čas do 26. května. Úplně zdarma si tak můžete udělat vlastní extrémně silnou postavu, které se každý křivák raději vyhne velkým obloukem.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.