Nový hrdina v Apex Legends nebude na PC ani konzolích

Estimated read time 2 min read

Fade zatím zůstane jenom na mobilech.

Fade je klasickým případem žoldáka se superschopnostmi. Umí se vracet v čase jako Tracer a umí poslat nepřátele i spoluhráče do alternativní dimenze. To zní jako docela zábavný nový hrdina. Pokud však hrajete na PC nebo konzolích, raději moc nejásejte, protože Fade zůstane pouze v mobilním vydání.

Apex Legends po dlouhé době vyšlo konečně i na mobily. Hra byla úplně od základu postavena na novém enginu i se svými vlastními mody. Trailer však jen tak bez varování ukázal, že s vydáním na mobily vyjde i nová Legenda. Respawn pak postavu chvíli popisoval tak, že vyjde NEJPRVE na mobily a poté přešel k tomu, že vyjde JEN na mobily. Oficiální stanovisko je zatím tedy takové, že Fade na PC ani konzolích nebude.

Fade se navíc nedočkal žádného velkého představení. To se však nedá říct třeba o Newcastlovi, na kterého nás Respawn připravoval celou sezónu. Hráči proto moc dobře věděli, kdo je Newcastle a proč by nás měl zajímat.

Prozatím je tedy Fade pouze nějaký chlápek s cool schopnostmi. Pořád však doufám, že jde jenom o dočasný stav a Fade se na PC nebo konzole přecejen dostane. Takové oddělení určitě nikomu neprospěje.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.