Norman Reedus potvrdil pokračování Death Stranding

Estimated read time 2 min read

Na druhém díle Death Stranding se podle něj už pracuje.

O Death Stranding jste už určitě slyšeli. Je to pomalá, oddechová a velmi originální hra, která se vám v hlavě bude prohánět ještě dlouho po dohrání. Často se proto spekulovalo, jestli se někdy dočkáme další dílu. Nyní Norman Reedus v rozhovoru prozradil, že pokračování je už na cestě.

Ještě před tímto velkým odhalením Reedus stihl říct, jak se vlastně k Death Stranding vůbec dostal.

Guillermo Del Toro, který mi dal můj první film, mi zavolal a řekl „Zavolá ti chlápek jménem Hideo Kojima, prostě řekni ano.“ Já mu na to řekl „Jak to myslíš prostě říct ano?“ a on odpověděl „Nebuď blbec a prostě řekni ano.“ Potom jsem byl v San Diegu a Hideo přišel s velkou partou lidí a ukázal mi, na čem zrovna pracoval. Byl jsem skutečně nadšený. Nebyl to žádný Pacman. Hra byla realistická, komplikovaná a nádherná.

Norman Reedus

Reedus prozradil, že dokončit všechen MoCap zabralo asi 2-3 roky. A potom ho už jej čekalo jen obrovské překvapení, když hra vyhrála všechna ta skvělá ocenění. Hned na to potom celému světu prozradil, že již začali pracovat na pokračování.

Pokračování Death Stranding však není tak úplně překvapující. Hra si získala opravdu velký obdiv ve všech koutech světa. Už v roce 2020 Reedus naznačil, že se o pokračování již přemýšlí. Žádné oficiální oznámení od Kojima Productions však zatím nepřišlo. Je docela možné, že Reedus prozradil něco, co zatím nikdo neměl vědět.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.