Vyzvedněte si na Steamu první díl Mafie úplně zdarma!

Estimated read time 2 min read

Přidejte si do své knihovny naprostou legendu!

Všichni po celém světě znají serii Grand Theft Auto. O to hrdější můžeme být my Češi na to, že u nás vznikla té doby nejlepší alternativa této serie. Řeč je samozřejmě o legendární Mafii, která spatřila světlo světa v roce 2002. Hlavín hrdinou je Tommy Angelo, jehož vzestup v Salieriho mafii si oblíbili hráči po celém světě.

Mafie měla vždy trochu vážnější tón a dokázala příběh vyprávět lépe než první pokusy o 3D GTA. 2K chce nyní oslavit již 20. výročí této legendární hry a dává hráčům nabídku, která se neodmítá – první Mafii úplně zdarma až do 5. září.

(zdroj: 2K)

Samozřejmě teď máme na mysli originální díl a ne Definitivní Edici, která vyšla v roce 2020. Mnoho lidí i dnes stále preferuje originál od remaku a určitě se není čemu divit. Bohužel verze na Steamu ztratila hodně z originální hudby kvůli problémům s licencí.

Hra bude zdarma od 1. do 5. září a pak se vrátí na svou normální cenu. Pokud jste tak ještě původní verzi nehráli, určitě si Mafii nezapomeňte vyzvednout, protože určitě nešlápnete vedle.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.