Pokimane má už Twitche plné zuby

Estimated read time 2 min read

Streamerka chce zkoumat své možnosti i na jiných platformách.

Velmi populární streamerka Pokimane se rozhodla, že má streamování na Twitchi už dost. Ve svém prvním videu po měsíc dlouhé pauze řekla, že bude streamovat mnohem méně a místo toho se zaměří na jiný obsah na platformách jako Twitter, TikTok a Instagram.

Imane „Pokimane“ Anys začala svou kariéru v roce 2013 streamováním League of Legends a nyní je z ní jedna z největších streamerek na Twitchi. Bohužel to však vypadá, že zápal pro Twitch úplně ztratila.

Na streamery je dnes vyvíjen obrovský tlak následovat každý trend, zveličovat zhlédnutí a streamovat déle než všichni okolo. Říkám to hlavně proto, protože jsem právě v takovém životním bodě, kdy mě tohle již nenaplňuje.

Imane „Pokimane“ Anys

Zatím není jasné, jak její další kroky ovlivní nově obnovená smlouva na exkluzivitu. Pokimane se však o své peníze určitě nebojí, jelikož v roce 2020 s naprostým klidem odmítla nabídku od sponzora za 3 miliony dolarů.

Pokimane chce stále zachovat Twitch jako součást svého portfolia, ale také se věnovat jiným věcem. Naštěstí pro ni se řadí mezi ty streamery, kteří si něco takového mohou dovolit. A těch není zrovna mnoho! Podle uniklých dat přímo z databáze Twitche na slušnou výplatu dosáhne pouhých 0.015% streamerů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.