Assassin’s Creed Mirage bude údajně představeno v září

Estimated read time 2 min read

Hra by měla vyjít v roce 2023.

Už jsou to skoro dva roky od vydání Assassin’s Creed Valhalla a to znamená, že se pravděpodobně brzy dočkáme představení nového dílu. Podle nově dostupných informací by to mělo být na Ubisoft Forward v září.

Tvrdí to nejnovější únik informací, o kterém jsme se dozvěděli o YouTubera jménem j0nathan. Ten tvrdí, že pravým jménem titulu je Assassin’s Creed Mirage a bude se odehrávat v Bagdádu. Rovněž také tvrdí, že tento díl bude návratem ke klasickému Assassin’s Creed stylu hry. To všechno souhlasí s tím, že jsme se dříve dozvěděli o jistém Assassin’s Creed s kódovým označením Rift, který měl být pouze rozšířením AC Valhalla. Nakoenc se ale Ubisoft rozhodl udělat ze hry samostatný spinoff.

(zdroj: Ubisoft)

YouTuber dále uvádí, že hra by měla vyjít v roce 2023, což odpovídá i plánům Ubisoftu, který plánuje menší nespecifikovaný premiový projekt, který očekává na finanční rok 2023 – 2024.

To všechno se samozřejmě odehrává mimo hlavní titul Assassin’s Creed Infinity, o jehož existenci víme už od července. O této hře víme jen to, že se bude jednat o live-service a bude zasazena do několika historických linek.

V poslední době jsme toho o Assassin’s Creed moc neslyšeli, ale jak vidíte, na pozadí se pořád něco děje. Více se snad dozvíme na nadcházející konferenci Ubisoft Forward 10. září.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.