Vývojáři Skyrim Together prý dostávají výhružné dopisy

Estimated read time 2 min read

Někteří jim dokonce vyhrožují smrtí!

Tým za co-op modem Skyrim Together odhalil, že prý dostali už několik výhružných dopisů, kde jim členové komunity vyhrožují smrtí.

Modder Yamashi, který na projektu taky pracuje, se na Twitteru musel omluvit za jeho nemístné komentáře mířené na komunitu. Podle jeho slov prý tým „komunitě vůbec nic nedluží.“ Teď se za ně omluvil, protože je prý všechny napsal ve stresu a pod nátlakem. Celý tým ale fanoušky upozornil, že tento nátlak pochází právě od lidí, kteří týmu posílají vůhružné dopisy a nebojí se mluvit o vraždách.

Už od března se část komunity snaží Yamashiho dohnat až k šílenství. Někteří zašli až tak daleko, že mu vyhrožují smrtí. Všechny tyto případy jsme samozřejmě nahlásili na patřičných místech. Jsou ale i tací, kteří požadují, abychom dělali určité věci – třeba pravidelné updaty nebo zpřístupnění celého kódu jako open source.

Chápeme, že se snažíte pomoct, ale tohle by opravdu nefungovalo. Naše práce je velmi nekonzistentní. Někdy se k projektu nedostaneme několik dní a jindy zase máme celé týdny času. Yamashiho komentář byl mířen na ty, kteří se chovají neohleduplně až agresivně. Pokud mezi ně nepatříte, tyhle zprávy se vás vůbec netýkají.

Na Skyrim Together se nějakou dobu nepracovalo vůbec a komunita na projekt téměř zapomněla. Teď se práce zase rozjíždí a tým slibuje, že budou vydávat pravidelné testovací buildy. Všechny ale varují, že tyhle testy nejsou stabilní.

Pokud si vážně moc chcete Skyrim Together zahrát, brzy už snad budete moct. Tedy pokud vám nevadí bugy a nestabilní gameplay.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.