Chcete další Ace Attorney? Capcom sbírá názory od hráčů

Estimated read time 2 min read

Vyplňte dotazník a získejte originální wallpaper!

Už jste hráli The Great Ace Attorney Chronicles? Ještě jste nehráli The Great Ace Attorney Chronicles? Capcom by chtěl znát váš názor! Společnost teď všechny své fanoušky prosí, aby se o svůj názor podělili v tomto velkém dotazníkovém šetření.

Dotazník je otevřen až do 30. září a týká se hlavně vaší zkušenosti se hrami Ace Attorney. Capcom chce hlavně vědět, kdy máte v plánu si hru pořídit. Pokud odpovíte, že zájem nemáte vůbec, můžete místo toho vyplnit jiné herní preference.

Pokud jste však hru již vyzkoušeli, je na vás připravena velmi detailní serie otázek, kde Capcom zjišťuje, jak jste byli spokojeni. Otázky jdou dost do hloubky. Capcom třeba velmi zajímá, co si myslíte o charakterech jednotlivých postav. A dále také nabízí ultimátní otázku – koupíte si i budoucí Ace Attorney?

Po úspěšném vyplnění dotazníku samozřejmě neodejdete s prázdnou. Pokud se prokoušete serií otázek, dostanete originální digitální wallpaper. Capcom chce takto získat zpětnou vazbu přímo od hráčů a možná se na jejím základě rozhodnout, jaká bude budoucnost serie Ace Attorney.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.