O čem budou nové DLC do Metro Exodus?

Estimated read time 2 min read

Prvního z nich se dočkáme už tohle léto.

Od vydání Metro Exodus uplynul už nějaký čas a Deep Silver se proto rozhodli prozradit své plány na dvě budoucí DLC, které představí nové postavy bojující o přežití. Popisy obou DLC obsahují malinké spoilery.

První z nich nese název The Two Colonels. Příběh sleduje osud plukovníka Khlebnikova, který se snaží vrátit za svým synem do Novosibirsku, aby spolu oslavili nový rok. Tunely ale zaplavují mutanti a město pomalu umírá. Tohle DLC by mohlo být malý prequel, protože tato cesta je pak sledována i v Metro Exodus.

Zároveň první DLC slibuje vrátit klasický gameplay prvních dvou her. Užijete si příběh plný mutantů, děsivou atmosféru a parádní novou zbraň.

Druhé DLC se jmenuje Sam’s Story a bude vyprávěno z úplně jiného pohledu. Zahrajete si za amerického mariňáka, který byl před válkou na ambasádě v Moskvě. Jeho cíl je jednoduchý – dostat se zpátky domů. Když se zjistí, že existuje život i mimo Moskvu, Sam se oddělí od přeživších a započne svou cestu přes Vladivostok.

První DLC se očekává někdy toto léto a druhé začátkem roku 2020.

A teď možná to, co většinu lidí zajímá – obě si je můžete zakoupit individuálně nebo společně jako Expansion Pass. Ten vyjde na Epic Games Store i na Steamu.

 

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.