Vývojáři nečekaně oznámili a hned vydali Postal 4.

Estimated read time 2 min read

Už teď si můžete zahrát nový Postal 4.

Postal byl vždycky zajímavá hra. Včera večer se z ničeho nic objevil trailer na Postal 4. A co víc, rovnou si ho můžete zahrát díky Steam Early Access. Ve hře je vše, co fanoušci Postal tak milují. Hodně šíleného humoru a…moč…

Nový díl tohoto sandboxového FPS se odehrává ve městě Edensin. Postal Dude zde tráví 5 dní. A jako minule, i teď bude muset zařídit několik povinností ze svého seznamu podivností. Zatím hra obsahuje jen 3 základní položky seznamu.

Postal 4 vám samozřejmě nabídne skvělou příležitost se vyřádit s velkým množstvím různorodých zbraní. Moje oblíbená je Spurt’n’Squirt vodní zbraň. Můžete ji nabít vodou, benzínem nebo močí. Vrátí se ale i ty nejoblíbenější zbraně – třeba lopata nebo boomerang.

Early Access verze toho zatím moc neobsahuje. Prožít můžete pouze pondělí a splnit jen pár úkolů. První den je spíše takový tutorial, kde se seznámíte s funkčností některých zbraní. Nemusíte se ale bát! Na Steam stránce je opravdu velkým seznam věcí, které vývojáři do Postal 4 plánují. Možná se tedy dočkáme třeba interakce s NPC měšťany nebo fakt šíleného co-op modu. Močení na vaše kamarády nikdy nebylo zábavnější!

Už tedy můžete přestat hrát všechny ty random Goose hry, protožo opravdový král podivností je zpět!

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.