Vývojáři Metro Exodus nabírají zaměstnance na nový projekt

Estimated read time 2 min read

Co to asi bude?

Studio 4A Games, které stojí za Metro Exodus, vyslalo do světa spoustu nabídek práce na novém projektu. Chystají se nabrat opravdu hodně lidí. Mezi ty nejdůležitější role patří hlavě zaměstnanci v oblasti designu a grafiky. Není tedy těžké uhodnout, že v přípravě je zřejmě nová hra.

O tomto budoucím projektu toho z nabídek bohužel moc nezjistíme. Nabízené seniorské pozice však mají jedno velmi důležité kritérium – studio hledá někoho, kdo nezná slovo „nemožné“ a nebojí se hledat svou vlastní cestu. Co je však zajímavé je fakt, že většina těchto nabídek vůbec nezmiňuje známé herní pojmy, které se v nabídkách normálně vyskytují. Dále po uchazečích chtějí předchozí zkušenosti s FPS žánrem. Od svého momentálního působení se tedy asi moc odtáhnout nechtějí.

Zatím se tedy stále musíme spokojit s nejnovějším titulem Metro Exodus. Tento rok byla vypuštěna i enhanced edition, která ze hry udělala mnohem lepší vizuální zážitek. Dá se tedy předpokládat, že podobným směrem se budou chtít ubírat i nadále. Na oficiální vyjádření 4A si však budeme muset počkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.