Tom Clancy’s The Division Heartland

Estimated read time 3 min read

Ubisoft přináší novou kapitolu do světa Tom Clancy’s s názvem The Division Heartland, free-to-play akční střílečku s unikátním mixem PvEvP (Player vs. Environment vs. Player) herního stylu. Tato hra nás zavádí do tajemného venkovského městečka Silver Creek, které se stalo epicentrem násilného konfliktu a neznámé kontaminace. Hráči se zde ocitají v roli agentů, kteří mají za úkol prozkoumávat, plnit mise a bojovat o přežití ve světě, kde každý den může být ten poslední.

Co se děje v Silver Creeku?

Silver Creek bylo kdysi poklidné město, nyní však stojí v centru chaosu a destrukce. Hráči se musí ponořit do záhad tohoto místa, odhalit příčiny rozšíření nového druhu jedu a zastavit šíření kontaminace, která hrozí pohltit celý americký Heartland. Cesta za odhalením pravdy vede přes konfrontaci s nebezpečnými frakcemi, zběhlými agenty Divize a kočovnými přeživšími, kteří jsou rozhodnuti bojovat za každou cenu.

Prozkoumejte ve dne. Přežijte noc.

The Division Heartland nabízí dynamický cyklus dne a noci, který dramaticky mění hratelnost a strategie. Během dne se hráči soustředí na průzkum, shromažďování zdrojů a plnění úkolů, zatímco v noci čelí zvýšené hrozbě kontaminace, nepřátelským NPC a dalším hráčům. Noční fáze hry přináší vzrušující mix strategie a adrenalinu, kde každé rozhodnutí může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.

Extrakce nebo smrt

Ve světě The Division Heartland je každá expedice do Silver Creeku plná rizika. Hráči musí neustále zvažovat možnosti extrakce nebo čelit smrti. Úspěšné mise posilují vaši základnu operací (BOO), umožňují vám odemknout nové schopnosti, zbraně a přístup k dalším částem mapy. Na druhou stranu, smrt znamená ztrátu všech nasbíraných zdrojů a začínáte znovu s prázdnou.

Sestava s funkcí Cross-play a Cross-progression

Ubisoft rozšiřuje možnosti hraní tím, že umožňuje cross-play a cross-progression napříč všemi platformami. Tímto způsobem mohou hráči snadno spojit síly s přáteli bez ohledu na to, na jaké platformě hrají, a společně budovat strategie pro přežití v nehostinném prostředí Silver Creeku. Personalizace agentů a jejich vybavení je klíčová, stejně jako průběžné zlepšování schopností a výzbroje pro čelení stále náročnějším výzvám.

Budoucnost je nejistá, ale boj pokračuje

Ubisoft slibuje, že The Division Heartland bude dynamicky růst a rozšiřovat se o nové herní prvky, agenty, příběhy a výzvy. Hráči se mohou těšit na průběžné aktualizace, které přinesou nové oblasti k prozkoumání a další hloubku do již tak bohatého světa hry.

The Division Heartland nabízí unikátní mix PvEvP akce, průzkumu a strategie, zasazený do tajemného a nebezpečného světa. Je to výzva pro všechny, kteří se odváží zachránit Heartland před hrozbou, která se šíří rychleji, než kdy předtím. Připojte se k boji a odhalte, co se skutečně děje v Silver Creeku.

Obrázky, video a informační zdroj – ubisoft.com


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.