Na nové GTA si počkáme ještě několik let

Estimated read time 2 min read

Doufejme, že se čekání vyplatí.

V poslední době se GTA 6 zmiňuje stále častěji a někteří mohli tak dojít k názoru, že se pomalu blížíme ke dni vydání. Jenže to bohužel není pravda.

Leaker Tom Henderson přidal na YouTube video, kde všechny tyto spekulace rázně vyvrací. Podle jeho informací by se hra měla odehrávat v moderním městě s nádechem Vice City, které se však postupem času bude měnit. Dále popisuje, že vývojáři chtějí pokračovat ve vyprávění příběhu skrz více postav.

Henderson také naznačil, že hru je možné očekávat nejdříve někdy mezi lety 2024 a 2025. Rockstar se prý po drsném vývoji Red Dead Redemption 2 rozhodl trochu zpomalit a dopřát tak zaměstnancům lepší pracovní podmínky.

Všechny spekulace o tom, jestli se opravdu GTA 6 dočkáme již brzy byly vyvráceny. Je to vlastně jen něco, co si komunita hráčů ukotvila v hlavě kvůli častému úniku informací. GTA 6 je prý stále pouze v počáteční fázi vývoje a my si tak budeme muset hned několik let počkat. Vývoj navíc postihla pandemie a odhadnout skutečné datum vydání si asi netroufá vůbec nikdo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.