Windows 11 dovolí návrat na Windows 10

Estimated read time 2 min read

Nesmíte však čekat moc dlouho.

Microsoft slíbil dodat Windows 11 někdy koncem tohoto roku. Systém se však nemusí zamlouvat všem a proto se rozhodli, že dají uživatelům možnost vrátit se na svou původní verzi Windows 10. Rozhodnout se však budete muset co nejrychleji.

Microsoft vysvětluje, že tato možnost bude dostupná následujících 10 dní po upgradu. Po tuto dobu se budete moci vrátit na Windows 10 a přenést s sebou samozřejmě i všechna svá data. Po tomto krátkém časovém úseku však bude návrat možný pouze pomocí manuální instalace. Můžete tak těchto 10 dní brát jako krátkou zkušební dobu.

Věřím, že někteří se již nemohou dočkat uvedení nového Windowsu a chtějí systém vyzkoušet co nejdříve. Pokud vám však mohu poradit, raději bych chvíli počkal. Windows 11 představuje hodně velký upgrade a jak již víme, s novým operačním systémem většinou přijde i spoustu chyb. Možná si ještě vzpomínáte, jak při upgradu na Windows 10 zmizely soubory.

Microsoft plánuje podporovat Windows 10 ještě další čtyři roky. Na přechod tedy máte docela dost času. Pokud však ani po tomto varování nechcete čekat již ani vteřinu, můžete si vyzkoušet Windows 11 v preview buildu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.