Vývojáři Amnesie vydali trailer na novou hru

Estimated read time 2 min read

Pomalu se dostáváme k odhalení nové hry.

Už od prosince nám Frictional Games hází na svou stránku nápovědy o tom, co by mohlo být jejich další hrou. Nejprve se v centru prázdné stránky objevila malá pulzující věc a později hráči začali nalézat podivné videoklipy ukryté v kódu. Nyní se podařilo odhalit i krátký trailer.

„I am Tasi“ nám toho bohužel moc nedává. Kdo přesně je Tasi? V teaseru vidíme jejíma očima, které má však po většinu času zavřené. Když je konečně pořádně otevře, spatříme osamocený strom a podivnou zářící jeskyni uprostřed písečné bouře. Poté se video ukončí.

Můžeme si všimnout, že hrdninka traileru se stále snaží ujistit sama sebe jak se jmenuje a kdo vlastně je. To by mohlo ukazovat na ztrátu paměti, stejně jako v Amnesii.

Jeden z dřívějších klipů poukazuje na zvláštní vesnici v Kazachstánu a nějaký úspěšný experiment nazvaný „Triple Crown.“ Podivné objekty, symboly na kamenech – všechno velmi zvláštní a trochu děsivé.

Frictional Games zatím nevydali žádné oficiální prohlášení a předpokládám, že to tak ještě chvilku zůstane. Tyto skryté videa a nápovědy jsou tak jediné, co by nás k nové hře mohlo dovést. Odhalení nové hry tak zatím stále zůstává v rukou internetových nadšenců.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.