Odhaluje tajemné Rockstar logo novou hru?

Estimated read time 2 min read

Chystá Rockstar něco nového?

Rockstar moc dobře ví, že fanoušci položí pod mikroskop každou jejich aktivitu, aby našli náznaky updatů nebo rovnou nových her. Někteří uživatelé Redditu si všimli, že se na Rockstar stránkách objevilo několik nových obrázků, které určitě stojí za prozkoumání.

První obrázek je novým pozadím pro sidebar, kde vidíme zlatého robota, co se tiskne k Rockstar logu. Tento obrázek však svým stylem nepřipomíná žádnou z existujících her. Možná proto na sebe poutá takovou pozornost.

Druhý obrázek ale vzbudil ještě větší pozornost. Překrývá se v něm hned několik vrstev s textem. Fanoušci proto netrpělivě začali hledat skryté zprávy.

Jestli máte rádi hádanky, určitě se na obrázky nezapomeňte podívat. Musím uznat, že spousta podivného textu a zvláštně rozložená loga vybízí k jistým pochybám, že jde jen o předělávku loga.

Fanoušci určitě chtějí věřit tomu, že se zde skrývá nějaká zašifrovaná zpráva. Není to sice moc pravděpodobné, ale možné je dnes vše. Pokud se ale jedná jen o nový artwork, design vypadá docela zvláštně.

Víme ale, že Rockstar něco plánuje na novou generaci konzolí, která má přijít tento rok. Jsem zvědavý, jak si dokáží poradit s tak velkým skokem ve výkonu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.