Atomic Heart stále žije! Podívejte se na nový trailer

Estimated read time 2 min read

Atomic Heart je zpět s novým trailerem!

Nemám ani nejmenší tušení, co se vlastně děje v novém traileru na Atomic Heart. To ale neznamená, že jsem se do něj okamžitě nezamiloval. Sovětskou atmosféru doplňují inteligentní roboti a různorodé anomálie. Hra si od svého začátku prošla opravdu velkými problémy – vývojáři byli nařknuti z fake gameplaye a manažeři svou roli také moc nezvládli. Od té doby se ale nic moc nedělo. Teprve minulý měsíc se hra znovu ozvala s nečekaným 45 minutovým gameplay videem. Nyní už to vypadá zase trochu živěji, protože nám vývojáři představili úplně nový trailer. Můžete se těšit na USSR laboratoř plnou experimentů na lidech a robotů.

Teď už je vlastně docela jedno, jestli hra vůbec někdy vyjde. Už jenom trailer vypadá naprosto senzačně. Vůbec nevím, nad čím se vlastně pozastavit první. Létající červ, který je zároveň obrovský vrták. Velmi strašidelný uvítací robot. Skákající žabí robot. Podivná robotická vosa s vrtačkou. Otáčející se věci, které vlastně ani neumím popsat. Nejvíce mě ale asi zaujala tekutina, které popírá veškeré zákony gravitace, ale i tak v ní můžeme plavat.

Všechno to zní jako podivné nápady nějakého šílence. Moc mě proto těší, že se s něčím takovým setkáme i ve hře. Stále jsem pořád na pochybách, o čem vlastně Atomic Heart je. Je mi to už vlastně docela jedno, protože chci jen vidět další podivnosti, které tento svět nabídne.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.