Velmi originální a roztomilá hra Super Animal Royale

Estimated read time 2 min read

Super Animal Royale nabízí opravdu unikátní pohled na žánr battle royale

Jestli jste hledali nějaký opravdu roztomilý battle royale, možná vám dnes zlepším náladu. Super Animal Royale se právě přesunulo do Steam Early Access! Jde o battle royale, ve kterém se spolu potkají zvířátka jako liška, tygr, medvěd nebo třeba zajíc. Stále je to však pořádná řežba o první místo. Mějte se na pozoru, tito lesní tvorové umí rozpoutat hotové peklo. Super Animal Royale si můžete vyzkoušet na pár dní zdarma. Sám jsem si chvíli zahrál a můžu říct, že je to opravdu zábava.

Do arény vás přinese obrovská kachana, ze které seskočíte a pomocí otevřeného deštníku doplachtíte až na zem. No není to roztomilé? Po mapě můžete najít různé smrtící zbraně – pistole, pušky, brokovnice, granáty a také nějaké roztomilé varianty, jako třeba banán. Nachází se zde i jedno vozidlo a to velká koule pro křečka. Hráči se s ní přejíždí opravdu jedna báseň!

Nějaký ten lepší loot můžete získat i z dropu. Ten vám místo letadla přinese velký krtek. Podtrženo a sečteno, Super Animal Royale je opravdu barevná hra, která vám nedá nic zadarmo. Zápasy trvají kolem 10 minut. Zahrát si můžete solo nebo duo. Squady se objeví někdy později v průběhu Early Access.

V průběhu hry získáváte nové kosmetické úpravy a DNA, které poté kombinujete na úplně nové postavy. Ve hře zatím není moc hráčů. Zbývající místo však vždy zaplní boti takže cílů pro vaši střelbu bude vždycky dost. Hra je zatím jen v Early Access takže se začne plnit až s postupem času.

Super Animal Royale si můžete ještě pár dní zahrát zdarma. Tak tu šanci nepropásněte!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.