Infinity Blade způsobilo velký rozruch na turnaji Winter Royale

Estimated read time 2 min read

Milionové sny byly zničeny kvůli jednomu meči

Do Fortnite se nedávno dostala nová zbraň s názvem Infinity Blade. Tento nový meč zabíjí lidi na jednu ránu, boří stavby a regeneruje život svého majitele. Je to opravdu devastující zbraň, něco jako Thanosova Pěst. Právě tento meč teď vytvořil opravdový chaos v průběhu turnaje Winter Royale. Pro diváky bylo velmi zábavné tento chaos sledovat, hráči to však vidí trochu jinak.

Infinity Blade určitě není vybalancovaná zbraň. Za zápas se objeví pouze jednou a svého majitele změní ve skoro nezastavitelnou bestii. Je to skoro jako hrát s hackerem. Přesně tak zbraň působí. Je divoká a možná až trochu absurdní. Hrát s ní je však docela zábava. Alespoň tedy v obyčejné hře. Na kompetitivní scéně ale není zrovna moc vítána.

Hráči na Winter Royale spolu zápasí o 1 milion dolarů (asi 22 000 000 Kč), pro zábavu tedy není prostor. Twitter účet Fortnite Funny shrnul situaci nějak takto: „Představte si, že hrajete celý rok Fortnite, kvalifikujete se na Winter Royale o 1 milion dolarů, ale stejně prohrajete, protože se Epic rozhodne přidat zbraň, se kterou je téměř nemožné zemřít.

Načasování je opravdu zvláštní, protože na EU kvalifikaci ještě Infinity Blade nebyl. Každý hráč turnaje je však na stejné lodi. Každý může velmi rychle zahynout díky meče, ale taky může být zabit prostě jen dobrou ránou do hlavy. Určitě je velmi frustrující umřít, jemon protože si někdo vzal meč dříve než vy. Z pohledu diváka je to však velmi zábavná podívaná.

Objevují se názory, že by se meč měl schovat do nějakého malého eventu. V klasické hře (a na turnaji) prý vůbec nemá co dělat. No jo, ale byla by to vůbec zábava?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.