GTA 6 možná už v roce 2023!

Estimated read time 2 min read

Podle posledních informací si možná GTA 6 zahrajeme už v roce 2023!

Když Take-Two odkoupilo mobilní herní studio Zynga za 12.7 miliardy dolarů, byla zorganizována konference, kde se mimo jiné mluvilo i o strategických plánech do budoucna. Zmíněno pak bylo i to, že Take-Two předpokládá až 14% nárůst zisků v následujících třech letech za účetní období 2021 – 2024.

Podle analytiků je však něco takového možné jen v případě, že se v tomto účetním období vyskytne něco velkého od Rockstaru. Někteří si tak myslí, že právě v této době bude plánováno vydání GTA 6. Pokud by to byla skutečně pravda, můžeme jej zřejmě očekávat někdy v době od dubna 2023 až do března 2024.

Toto navíc perfektně zapadá i do předchozích spekulací. Podle finančního oddělení Take-Two plánuje přesně ve zmíněném odbdobí až dvojnásobnou útratu na marketingu. Už to podle některých značilo, že GTA 6 je již na cestě. Vydavatelé toto tvrzení však vyvraceli.

PC hráči by se však raději moc radovat neměli. Jakmile hra skutečně vyjde, je dost možné, že si na PC verzi ještě dlouho počkáme. Bylo tomu tak u GTA 5, Red Dead Redemption 2 a určitě tomu tak bude i tentokrát. Nebo snad ne?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.