Věděli jste, že existuje oficiální Elden Ring komiks?

Estimated read time 2 min read

A je z něj pěkná komedie!

Úžasní lidé z FromSoftware se rozhodli, že hráči Elden Ringu si jistě zaslouží i vlastní komiks (konkrétněji spíš manga adaptaci). Rozhodnutí přišlo přímo z mateřské společnosti Kadokawa, která jak možná víte je největším vydavatelem mangy na světě.

Nabrali proto všechny své nejlepší talenty a vytvořili…komedii… Ano, skutečně – z Elden Ringu udělali komedii. Jestli nám nevěříte, můžete si přečíst první dvě kapitoly zdarma. Fanoušci mangy mohou také být nadšení z toho, že adaptaci má na starost Nikiichi Tobita, autor fantasy A Cursed Sword’s Daily Life. Pokud jste dílo četli, určitě víte, že na tuto práci se hodí dokonale.

(zdroj: Kadokawa)

Manga se nebojí často bořit čtvrtou zeď a dělat si ze hry i samotných hráčů srandu. Pokud vám tedy nevadí trochu komedie z jinak dost vážného a temného světa, určitě si zapiště do kalendáře 19. září, kdy vychází další vydání. Anglická verze vyjde vždy zároveň s tou japonskou a není proto potřeba čekat na překlad.

A pokud vás vtipná a odlehčená manga moc nezajímá, můžete se těšit třeba na oficiální art book, který bude mít 800 stránek a vyjde co nevidět. Zatím tedy pouze v japonštině, ale nikdo nepochybuje, že se dočkáme i anglického překladu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.