Babylon’s Fall se vypíná po méně než roce provozu

Estimated read time 2 min read

Babylon padl a už se nezvedne…

Jen 194 dní trvalo to, aby se na live service hru Babylon’s Fall úplně zapomnělo. Platinum Games uznali svou porážku a oznámili, že své multiplayerové RPG vypnou začátkem roku 2023.

Momentálně jsou vývojáři ve fázi odebírání hry ze všech možných obchodů. Je dost pravděpodobné, že v době čtení tohoto článku si titul již nikde nepořídíte. Rovněž ani stávající hráči nebudou mít možnost pořídit si prémiovou in-game měnu. Druhá sezóna hry zatím bude pokračovat až do 29. listopadu, kdy začne finální rozlučková sezóna. Ta poběží až do 27. února 2023, kdy se servery vypnou úplně.

Vývojáři nyní říkají, že už neplánují další velké aktualizace, ale budou se až do konce snažit přidávat co nejvíce zajímavých eventů. Ve svém prohlášení děkují všem hráčům, kteří hru za její krátkou existenci podporovali a nakonec jim také popřáli, ať si hru užijí až do úplného konce.

(zdroj: Platinum Games)

Je opravdu škoda vidět, jakou cestou se Babylon’s Fall vydal a hlavně že za ním stojí vývojáři, kteří kdysi vydávali naprosto skvělé hry. Hra byla už od samého začátku bombardována negativním hodnocením. Jakoukoli zábavu totiž zabila nesmyslnými transakcemi a battle passy. Jen dva měsíce po vydání se ukázalo, že hru hrál pouze jediný člověk!

Je vždycky smutné vidět, když hra odchází tímto způsobem. O to horší v případě Babylon’s Fall, který na začátku vypadal vlastně jako velmi nadějná hra. Snad bude tato hra připomínkou toho, jakým směrem by se vývojáři dále vydávat rozhodně neměli.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.