Valve tvrdí, že stále plánují vydávat nové hry

A to včetně Half-Life. Je to ale pravda?

Valve za svou existenci vydalo pár velmi důležitých her. Neudělalo jich však moc a většina z nich jsou navíc buď sequely nebo technická dema pro nový hardware. Po pValve za svou existenci vydalo pár velmi důležitých her. Neudělalo jich však moc a většina z nich jsou navíc buď sequely nebo technická dema pro nový hardware.eněžní stránce to pro firmu určitě není problém, protože Steam je nyní doslavo mašinou na peníze. Hodně hráčů už ale dlouhá léta volá, ať se Valve vrátí k vývoji jejich oblíbených herních titulů.

Přesně pro takové hráče má teď Greg Coomer z Valve jasnou odpověď. Podle něj Valve stále počítá s vývojem her a momentálně pracuje hned na několika zajímavých projektech.

Valve pracuje na hromadě her a určitě bude pokračovat v jejich vydávání. Vývoj her je pro Valve velmi důležitý. Neznám přesná čísla, ale procenta zapojených pracovníků jsou vysoká. Na hrách pracuje spoustu lidí.

Greg Coomer

A ano, tento vývoj se vztahuje i na Half-Life. Coomer sice neřekl nic o vývoji konkrétní Half-Life hry, ale prozradil, že je tento vesmír pro Valve velmi důležitý.

(zdroj: Valve)

Half-Life: Alyx byla skutečně zábavná hra na vývoj. Všichni, kdo na hře pracovali, se rádi k tomuto světu vrací. Ve virtuální realitě je navíc mnoho výzev a je velmi zajímavé je řešit. Half-Life šlo vždy ruku v ruce s technickou inovací. Half-Life: Alyx je dobrým příkladem toho, že Valve má stále o tomto světě co říct.

Greg Coomer

Celé toto povídání musíme však brát trochu s rezervou. Už několikrát jsme podobné věci slyšeli od jiných lidí a za celou dobu jsme žádnou skutečnou hru vlastně neviděli. Možná se ale není čemu divit, protože Valve má teď poměr dost práce např. na novém Steam Decku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.