Resident Evil od Netflixu vyjde už v červenci!

Estimated read time 2 min read

Jednu z hlavních rolí si zarahje Lance Reddick.

Live action serie Resident Evil od Netflixu konečně zná své datum vydání – 14. července! Seriál bude následovat dvě dějové linky – jednu ještě před zombie apokalypsou, kdy sestry Jade a Billie zjistí, že v New Raccoon City není něco v pořádku. Druhá pak bude přirozeně asi o dekádu později, kdy už se všechno pěkně zhroutilo.

Podle popisu Netflixu budou diváci sledovat příběh Jade Wesker, která se v tomto novém světě snaží přežít. Pořád jí však bude v patách minulost v New Raccoon City. V noci jí nedá spát třeba napojení jejího otce na Umbrellu nebo co se stalo její sestře Billie.

V serii si zahrají Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph a Paola Nuñez. Největším tahákem je však pro fanoušky Lance Reddick, který ztvární postavu Alberta Weskera. Diváci jej znají hlavně z filmů jako The Wire nebo John Wick. Můžete si jej však pamatovat třeba i ze hry Destiny.

Tato serie není nijak napojená na animovanou serii Resident Evil: Infinite Darkness z minulého roku a ani na nový live-action reboot Welcome to Raccoon City, který nedostal zrovna dobrá ohodnocení.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.