Ve hře Space for Sale je na prodej snad celý vesmír!

Estimated read time 2 min read

Cílem hry je prodat pozemky všemožným vesmírným klientům.

Space for Sale je vtipná a odpočinková survival hra s překvapivě originálním nápadem. Úkolem není jen postavit si obrovskou futuristickou základnu, ale taky naparcelovat a postupně prodat každý kousek vašeho vesmírného majetku. A ptáte se proč? Hlavní hrdina hry totiž velmi lacině pořídil celý solární systém a jelikož je ve vesmíru obrovská poptávka po bydlení, rozhodl se taky něco vydělat.

THQ Nordic hru představili na své včerejší konferenci. Mirage Game Studios podle nich vytvořili skutečně originální hru o malém roztomilém astronautovi, který si pořídil svůj vlastní solární systém.

Cíl hry je docela jednoduchý. Je potřeba prozkoumat terén, najít perfektní lokace pro své pozemky a ty pak prodat rozmanitým klientům. Při tom musíte sbírat všemožné materiály na stavbu, zkoumat pokročilé technologie a objevovat lokální živočichy.

Space for Sale působí jako jedna z těch odpočinkových her, kterou chcete hrát znovu a znovu. Jestli ale tak skutečně dopadne si musíme ještě počkat. Space for Sale vychází na PC a bude hratelné buď solo nebo s kamarádem.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.