Next-gen update Zaklínače 3 je na PC v katastrofálním stavu

Estimated read time 2 min read

Mnoho hráčů hru nemůže ani zapnout.

Dnešní ráno se neslo ve znamení velmi očekávané aktualizace do třetího Zaklínače. Konkrétně se jedná o next-gen update. Někteří PC hráči si řekli, že je možná čas se do hry znovu vrátit. Mnozí z nich však narazili na velké problémy.

Aktualizace je určená pro PlayStation 5, Xbox Series X/S a pro PC. Konzolím se problémy vyhýbají, ale PC verze je bohužel v naprosto špatném stavu. Nejhorší je asi to, že některým nejde nyní hra spustit vůbec. A pokud se do hry náhodou dostanete, není to lepší.

(zdroj: CD Projekt RED)

Next-gen update by při své správné funkčnosti měl do hry přidat řadu nových grafických možností. Samozřejmostí má být i ray tracing a mnohem detailnější textury. Kromě toho pak nový obsah – brnění inspirované seriálem na Netflixu, nové zbraně, fotografický režim a úplně nový úkol. Tyto obsahové novinky budou dostupné i pro konzole generace starší.

To vše samozřejmě za předpokladu, že hru vůbec spustíte. CD Projekt se momentálně k problémům zatím nevyjadřuje, ale všichni doufají, že náprava přijde co nejdříve. Zatím se ale objevují zprávy, že pokud máte problémy, můžete zkusit přepnout na verzi pro Dx11.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.